Srpska Trobojka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpska Trobojka

SRPSKI PATRIOTSKI SAJT
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novi početak

Ići dole 
AutorPoruka
mali_draza
Admin
mali_draza


Broj poruka : 249
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Omiljeni Vojvoda : Dobrosav Jevdjevic
Datum upisa : 29.07.2008

Novi početak Empty
PočaljiNaslov: Novi početak   Novi početak Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 4:41 pm

Novi početak 05840410
Radomir Antić, novi selektor reprezentacije Srbije, juče je odradio prvi trening sa fudbalerima pred početak novog ciklusa kvalifikacija. On je na raspolaganju imao 23 fudbalera, a izostao je samo Miralem Sulejmani, koji je juče u Holandiji primio nagradu za najboljeg mladog igrača te zemlje i ekipi će se pridružiti danas.

Iskusni stručnjak naglasio je da su on i njegovi igrači svesni odgovornosti koja je pred njima. Antić je javnost zamolio za malo strpljenja, jer je ovoj generaciji potrebno vremena da bi se uklopila u celinu.

- Nalazimo se na početku puta i od ekipe očekujem da bude svoja i prepoznatljiva u svakom pogledu. Svesni smo odgovornosti koja je pred nama, ali isto tako nam je neophodno vreme kako bismo mogli da se upoznamo. U susretu protiv Farskih Ostrva ne samo da jurimo tri boda, već i mnogo više od toga. Dobar start u kvalifikacijama svima bi nam dobro došao. Zbog toga kažem da u tom duelu možemo više da izgubimo nego da dobijemo. Nikakvih improvizacija ne sme da bude, već samo visoko profesionalni odnos - kaže selektor Antić.

Selektor je istakao da prvo želi da se upozna s fudbalerima, a tek posle toga će odrediti sistem igre reprezentacije.

- Još kad sam odlučio da prihvatim poziv i postanem selektor znao sam na koji način reprezentacija Srbije treba da igra. Želim da upoznam svakog igrača kako bih znao šta i koliko mogu da zahtevam od njega. Nikoga neću terati da radi ono što po svojoj prirodi ne može da učini, a za tako nešto nam je potreban period upoznavanja i razgovora - rekao je Antić.

Kapiten reprezentacije Dejan Stanković takođe je zamolio navijače da budu strpljivi, jer je ovom timu potrebno vreme da pokaže koliko može.

- Krećemo bukvalno od nule! Očekuju nas velike obaveze u veoma teškoj grupi, s mnogo jakih utakmica, ali sa selektorom koji ima mnogo iskustva. Nadam se da će uspeti da ga prenese na nas. Treba nam mir, a bilo bi dobro da, baš kao i pred početak kvalifikacija za SP u Nemačkoj 2006. godine, crtu povučemo tek na kraju - rekao je Stanković.

Ulaznice za subotnji meč u prodaju se puštaju sutra na blagajnama stadiona Crvene zvezde, a cena će biti 200 dinara za južnu i severnu tribinu, 300 dinara za istočnu, dok će karta za zapadni sektor biti 500 dinara.

JANKOVIĆ POVREDIO ŠAKU

Boško Janković, fudbaler italijanskog Palerma, na jučerašnjem okupljanju se pojavio sa uvijenom levom šakom, koju je povredio u duelu protiv Udinezea.
- Na meču protiv Udinezea Aleksandar Luković je napucao loptu, koja me je pogodila u ruku i došlo je do povrede. Odmah posle meča krenuo sam za Beograd, tako da ne znam koliko je ozbiljno. Lekarska komisija reprezentacije utvrdiće da li je reč o prelomu ili naprsnuću. Meni neće smetati ni da igram sa gipsom - rekao je Janković.
Nazad na vrh Ići dole
 
Novi početak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpska Trobojka :: Fudbal-
Skoči na: