Srpska Trobojka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpska Trobojka

SRPSKI PATRIOTSKI SAJT
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga navijate od domacih klubova?

Ići dole 
+2
Admin
BackaPalanka
6 posters

Za koga navijate?
 Crvena Zvezda
 Partizan
 Vojvodina
 Neki drugi klub
Pogledaj rezultate
AutorPoruka
BackaPalanka
Admin
BackaPalanka


Broj poruka : 12
Lokacija : Бачка Паланка
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 21.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 10:56 am

Za koga navijate od Srpskih klubova...?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 231
Godina : 32
Lokacija : Krcedin,Srbija
Omiljeni Vojvoda : Vojvoda Seselj
Datum upisa : 01.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 1:13 pm

Naravno za Crvenu Zvezdu
Nazad na vrh Ići dole
https://srpskatrobojka.forumsr.com
BackaPalanka
Admin
BackaPalanka


Broj poruka : 12
Lokacija : Бачка Паланка
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 21.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 1:52 pm

Da ja sam zaboravio da kazem i ja navijam za zvezdu....
Nazad na vrh Ići dole
sindjelic84
Четник
Четник
sindjelic84


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 39
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 01.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeNed Avg 10, 2008 2:15 am

Sindjelic
Nazad na vrh Ići dole
DSilni
Добровољац
Добровољац
DSilni


Muški
Broj poruka : 34
Godina : 65
Lokacija : Београд
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 26.07.2009

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Jul 28, 2009 11:22 pm

CRVENA ZVEZDA
CRVENA ZVEZDA


Poslednji izmenio DSilni dana Uto Jul 28, 2009 11:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
DSilni
Добровољац
Добровољац
DSilni


Muški
Broj poruka : 34
Godina : 65
Lokacija : Београд
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 26.07.2009

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Jul 28, 2009 11:25 pm

DSilni ::
CRVENA ZVEZDA
CRVENA ZVEZDA
CRVENA ZVEZDA" border="0" alt=""/>
Nazad na vrh Ići dole
sindjelic84
Четник
Четник
sindjelic84


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 39
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 01.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeNed Avg 02, 2009 10:19 pm

BackaPalanka ::
Za koga navijate od Srpskih klubova...?

Slabo se izjasnjavaju Very Happy

Zastava Zastava Zastava Zastava
Nazad na vrh Ići dole
mali_draza
Admin
mali_draza


Broj poruka : 249
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Omiljeni Vojvoda : Dobrosav Jevdjevic
Datum upisa : 29.07.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimePon Avg 03, 2009 12:38 pm

Nisam baš navijač bilo kojeg kluba, mislim ne vatreni. Tuga mi je da gledam kako brat na brata ide nožem, pištoljem i mnogim drugim "rekvizitima" u nameri da se onom drugom nanese što teža povreda. I to samo zato što navija za "pogrešan klub". Svaka čast izuzecima
koji još uvek u najgorem slučaju koriste pesnice i to za navijače iz nekih ne baš prijateljski nastrojenih zemalja. To je već druga stvar.
Za odbranu nacionalne časti, sredstva ne treba da se biraju-UDRI! Na brata Srbina nikada, čak iako je najgori provokator,
treba se povući. Mora se snaga čuvati za bodrenje svog kluba i svoje zemlje.
Inače, Vojvodinu nekako najviše simpatišem. Valjda zato što sam odrastao na dva minuta od stadiona.
Ima dosta patriota medju vošinim navijačima, nisu baš svi slaninari autonomaši kao što se misli.
Nazad na vrh Ići dole
sindjelic84
Четник
Четник
sindjelic84


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 39
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 01.06.2008

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeUto Avg 04, 2009 9:45 pm

mali_draza ::
Nisam baš navijač bilo kojeg kluba, mislim ne vatreni. Tuga mi je da gledam kako brat na brata ide nožem, pištoljem i mnogim drugim "rekvizitima" u nameri da se onom drugom nanese što teža povreda. I to samo zato što navija za "pogrešan klub". Svaka čast izuzecima
koji još uvek u najgorem slučaju koriste pesnice i to za navijače iz nekih ne baš prijateljski nastrojenih zemalja. To je već druga stvar.
Za odbranu nacionalne časti, sredstva ne treba da se biraju-UDRI! Na brata Srbina nikada, čak iako je najgori provokator,
treba se povući. Mora se snaga čuvati za bodrenje svog kluba i svoje zemlje.
Inače, Vojvodinu nekako najviše simpatišem. Valjda zato što sam odrastao na dva minuta od stadiona.
Ima dosta patriota medju vošinim navijačima, nisu baš svi slaninari autonomaši kao što se misli.

Potpuno se slazem...posebno u vezi slaninara. Oni su prvi digli glas da se ne igra na Bozic
Nazad na vrh Ići dole
DjurisicSSSS
Четник
Четник



Muški
Broj poruka : 93
Godina : 33
Omiljeni Vojvoda : Omiljen Vojvoda
Datum upisa : 06.01.2010

Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitimeČet Jan 07, 2010 6:24 pm

Ja navijam za Rad,ali srce mi je uz Partizan,idem na utakmice oba tima!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za koga navijate od domacih klubova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijate od domacih klubova?   Za koga navijate od domacih klubova? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga navijate od domacih klubova?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpska Trobojka :: Ostali sportovi i sve vezano za sport-
Skoči na: